V Hornorakúskom Schindeleho kameňolome sa ťažia „kúzelné“ minerály

Schindeleho minerály sú 100% prírodný produkt, na prášok zomleté prahorniny podobné láve. Sám Robert Schindele užíva denne plnú lyžicu. Tvrdí, že jeho organizmu zaisťuje prísun prakticky všetkých zdraviu prospešných minerálnych látok a stopových prvkov.

Každý kto tento kamenný prášok užíval, cítil sa údajne omnoho mladší a vitálnejší. Dokonca pán Schindele tvrdí, že mužom môže pomôcť pri problémoch s potenciou. Jednotlivé minerály, ktoré prášok obsahuje, pomáhajú pri takom veľkom množstve zdravotných problémov, že keď to teraz píšem, pripadajú mi Schindeleho minerály ako „kúzelný všeliek“.

Je to bohatý prírodný zdroj minerálov a stopových prvkov, ktorý rieši ich nedostatok v tele. Čistí tráviaci trakt od nestrávených zvyškov potravy. Obsahuje kysličník kremičitý, kysličník hlinitý, vápnik, železo a horčík. Výrobku boli udelené viaceré certifikáty kvality a účinky boli potvrdené aj nezávislou univerzitnou štúdiou.

Okrem trávenia, pomáha pri vysokom krvnom tlaku, osteoporóze, cukrovke, dne a reumatizme, pri akútnych a chronických problémoch, bolestiach svalov, chrbta a hlavy, pri cievnych problémoch, kŕčových žilách, poúrazových stavoch, kožných problémoch, pri vypadávaní vlasov, pri únave, depresívnych stavoch, menštruačných problémoch, neuralgických bolestiach a na zlepšenie pamäte a koncentrácie.

Užívanie je pomerne jednoduché a rozmanité:

Pri vnútornom užívaní sa nasype jedna odmerná lyžička (6g) do 200ml vody, zamieša a vypije, najlepšie nalačno 10 minút pred jedlom. Po 28 dňoch sa odporúča prestávka.

Z pomletej horniny je možné pripraviť aj masku pre suchú či mastnú pleť. Maska pre suchú pleť sa mieša s vodou a olejom, maska pre mastnú pleť s vodou. Prípadne sa používa prášok pre minerálny vodný kúpeľ. Jedna až dve hrsti Schindeleho minerálov rozmiešame vo vani.

Vnútorne môžu užívať tieto minerály aj zvieratá (psi, mačky, kone, zajace, poštové holuby) a dokonca sa pridávajú aj do substrátov pre vysádzanie rastlín.

Na základe skúsenosti našich zákazníkov viem, že jedno balenie Schindeleho minerálov (400g) vydrží približne dva mesiace.

Autor: Zdenka