Preč s toxínmi

Náš organizmus sa sám zbavuje škodlivých látok viacerými spôsobmi. My mu v tom  môžeme pomôcť. Očista znamená zároveň aj zmenu myslenia a zmenu spôsobu stravovania. Podporujme ho, aby orgány, ktoré sú za tieto funkcie zodpovedné, mohli pracovať na plný plyn. 

K čističom v našom tele patria obličky, pečeň, koža, pľúca, lymfatický systém a samozrejme črevá. Na úžitok nám môže padnúť každoročná očistná kúra. Odporúčali ju už naši predkovia a za ideálnu dobu považovali aj obdobie pred jarnou rovnodennosťou. Táto stáročiami overená tradícia je prevenciou vzniku rôznych ochorení a zároveň podpornou metódou na posilnenie imunity.

Je veľa metód a možností „ako na to“. Jednou z nich je aj prečistenie pomocou čajov. Vynikajúcim pomocníkom vám v tomto môže byť aj Bio čaj Očistenie organizmu.

Táto čajová zmes sa používa na celkové prečistenie organizmu a na prečistenie krvi. Podáva sa 2 až 3 krát denne pred jedlom počas jedného mesiaca. Potom je potrebné spraviť 2 týždne prestávku.

Bylinková čajová zmes v bio kvalite je z ručného zberu v Podskalí v chránenej krajinnej oblasti Strážovské Vrchy. Je nakombinovaná z účinných byliniek, konkrétne: žihľava dvojdomá, čakanka obyčajná, list púpavy lekárskej, rebríček obyčajný, medovka lekárska.

Očista znamená zároveň aj zmenu myslenia a zmenu spôsobu stravovania. Je skvelé, ak ju podporíme cvičením, saunovaním alebo masážami. Naše telo sa nám po čase krásne odmení.