ZDRAVIE PODĽA MESIACA OD 30.10.- 01.11.2017?

Porozprávajme sa s rastlinami. Nastupuje túžba starať sa nielen o telo, ale aj o dušu. Blahodarne pôsobia kúpele, zábaly, meditácia, modlitba, duchovné čítanie a vhodne zvolená hudba. Tieto činnosti pomáhajú účinne zladiť dušu a telo do jedného celku tak ako to má byť.

Druhá lunárna fáza – mladosť a rozvoj síl

Lunárny kalendár Krásnej panej si môžete kúpiť tu a hovorí, že:

Ryby ovplyvňujú chodidlá, chôdzu a lymfatický systém. Lymfatický systém je zjednodušene povedané rad ciev ústiacich do uzlín, ktoré fungujú ako čističky. Tekutina v nich je bezfarebná a obsahuje len biele krvinky.

Zdurenie žliaz na krku, v podpazuší a slabinách ukazuje, že telo rieši nejaký problém, že imunitný systém ovládaný mozgom pracuje. Práve spojenie mozgu s imunitným systémom ukazuje, že na zdolanie choroby má vplyv duševný stav.

Pozor, v Rybách pôsobia alkohol káva, cigarety a lieky oveľa intenzívnejšie.

Ak sme zdraví, doprajme si saunu alebo turecký kúpeľ, podporujú vylučovanie toxínov a odumretých buniek, pomáhajú pri úzkosti a strese, navodia pocit uvoľnenia. Neumývajme sa ani nestrihajme vlasy, tvoria sa lupiny a vlasy rednú.

Mesiac záhradkárom:

Polievajte rastliny. Je lepšie zaliať väčšou dávkou vo vodných dňoch ako každý deň trochu. Zatvorte vodu v hydrantoch, aby cez zimu nezamrzla v rúrkach a tie nepopraskali. Neuskladňujte úrodu. Porozprávajte sa s rastlinami – bude sa im lepšie dariť.

Špeciálna bylinný zmes ovplyvňuje stav žilného a lymfatického aparátu

Tinktúra zmes z pupeňov je určená práve ovplyvňovaným oblastiam. Znižuje výskyt kŕčových žíl, opuchov, zápalov žíl, Bércových vredov a praskajúcich žiliek.

„Aj keď človek niekoho veľmi miluje, občas na to zabudne.“ (Maugham)

29.10.2017 o 00:46 vstupuje Mesiac do znamenia Vodnár a jeho vplyv potrvá do 01.11.2017 a 07:42.

Foto: pixabay – Free-Photos, Goa Art
Zdroje:  Zuzana Hudecová – Mesiac, kompas zdravia; Lunárny kalendár Krásnej panej, Jednoduchý život e-shop