ZDRAVIE PODĽA MESIACA OD 20.08.- 21.08.2017?

Nov, obdobie vhodné pre nové začiatky. Odpúšťajme. Myslenie je prvým a najdôležitejším faktorom v zdraví človeka. Hovorí sa, že láska prechádza žalúdkom. Je to naozaj tak?

Prvá lunárna fáza – Nov – detstvo

G.P.Malachov tvrdí, že keď sa dotkneme nejakého predmetu, odovzdávame mu časť svojej informácie. To isté sa deje aj keď pripravujeme jedlo. V akej nálade alebo aké myšlienky vtedy máme, zabudovávame do pripravovaného jedla zodpovedajúce informácie. Vraj zvlášť dobre prijíma informáciu cesto, tvaroh, kyslé mlieko a sulc (huspenina).

Napríklad, ak sme boli nahnevaní keď sme krájali zeleninu na šalát, potom daný hnev preberajú ľudia, ktorí tento šalát konzumujú a pri stole môže vzniknúť hádka. A naopak, ak sme pripravovali jedlo s láskou a radosťou, potom láska, radosť a starostlivosť budú v jedlách zafixované ako zvláštne informačné štruktúry. V ľuďoch, ktorí ich konzumujú sa posilňuje vzájomné puto a láska. Takto môžeme stmeľovať rodinu a priťahovať srdcia mužov či žien.

KRIVDA JE BREMENO, KTORÉ ZNIŽUJE ŽIVOTNÚ ENERGIU

Tlak na hrudi je znakom toho, že sa nahromadilo veľa negatívnych informácií. Zbaviť sa ich je možné očistou myšlienok. Krivda je zvláštna informačno-energetická štruktúra. Aby ďalej existovala vyžaduje neustále doplňovanie energie, inak na ňu človek zabudne. Toto dopĺňanie sa čerpá z celkovej energetiky organizmu.

Výsledkom je, že orgány, systémy a funkcie organizmu nedostávajú energiu pre svoje normálne fungovanie. Okrem iného sa zárodky chorôb usadzujú v hrudi a bránia normálnej cirkulácii energie. Toto všetko vedie k zníženiu našej životnej energie a celkovému oslabeniu.

Ak odpustíme druhému človeku, oslobodíme sa od tohto informačno-energetického bremena. Odpúšťajme a nebudeme tak ničiť svoj organizmus.

Kameň Krištál odoberá negatívnu energiu a pozitívnou nás nabíja

Lunárny kalendár Krásnej panej hovorí:

Lev ovplyvňuje srdce a krvný obeh. Dodajme telu zázračný vitamín C, je nevyhnutný na udržanie zdravia. Hýbme sa. Chodievajme pešo. Pohybom sa v tele všetko spontánne napráva.

Nov je vhodným časom na nový začiatok. Potrebujeme niečo vo svojom živote zmeniť? Ak držíme pôst alebo máme ovocný, zeleninový alebo ryžový deň, všetko pomôže telo prečistiť. Skúsme teplý vývar zo zeleniny, bylinkové čaje alebo zriedené ovocné šťavy.

Mesiac záhradníkom:

Urobte presvetľovací rez ovocných drevín a orecha. Vysaďte predpestované jahody, dosejte trávnik.

„Láska je odmenou lásky.“  (Schiler)

19.08.2017 o 19:55 vstupuje Mesiac do znamenia Lev a jeho vplyv potrvá do 21.08.2017 a 22:24.

Foto: Archív Goa Art
Zdroje: Zuzana Hudecová – Mesiac, kompas zdravia; G.P.Malachov – Zdravie podľa biorytmov Luny; Petra Neomillnerová – Magický zverokruh