ZDRAVIE PODĽA MESIACA OD 14.10.- 15.10.2017?

Pozitívne naladenie priťahuje pozitívne príležitosti i ľudí. Doprajme si oddych po práci a zamyslime sa nad sebou. „Neodkladajme“ sami seba na vedľajšiu koľaj. Je nevyhnutné vyhradiť si aspoň 20 minút len pre seba. Dobre sa pozerajme okolo seba, veď jeseň je tak úžasne prekrásne farebné obdobie.

Štvrtá lunárna fáza – staroba

Nikto nežije rád v chaose, napriek tomu kroťme pocit viny, že doma nie je poriadok podľa predstáv. Ak sa budeme zanedbávať tak dlho až uľahneme s vážnou chorobou, potom budeme mať na seba síce veľa času, ale jeho využitie sa nám asi nebude páčiť.

Pohyb je prevenciou proti vysokému tlaku. Ak chodíme do práce autom, zaparkujme o niekoľko ulíc ďalej a choďme pešo. Ak používame MHD vystúpme skôr a prejdime sa. Ak sme doma, zaobstarajme si psa (najlepšie z útulku) a chodievajme s ním von.

Lunárny kalendár Krásnej panej hovorí:

Lev ovplyvňuje srdce a krvný obeh. Dodajme telu zázračný vitamín C. Zostrihnime si vlasy, budú silnejšie a zdravšie.

Každé ráno vstávajme s pocitom, že nás čaká príjemný deň. Ak budeme pozitívne naladení, pritiahneme k sebe pozitívne príležitosti i ľudí. Usmievajme sa na všetkých okolo a uvidíme koľko ľudí nám úsmev vráti, koľkým ľuďom spríjemníme deň! Každý sme tvorcom svojich dní aj pocitov.

Hýbme sa, pohybom sa zmení život na lepší. Nechoďme výťahom, vyjdime po schodoch pešo. Dbajme na rovný chrbát a vzpriamené držanie tela. Odpočívajme, spime.

Mesiac záhradníkom:

Vysaďte ovocné stromy s výnimkou broskýň, tie saďte až na jar. Začnite čistiť kmene a silné konáre starých chorých ovocných stromov. Rozpraskanú kôru aj so škodcami v nej ukrytými zoškrabte na plachty a spáľte. Naposledy prihnojte trávnik.

Himalájsky Ajurvédsky bylinný čaj podporuje krvný obeh a prekrvenie končatín

Tento produkt podporuje periférnu cirkuláciu, prispieva k harmonizácii kardiovaskulárneho systému a jeho funkcií, optimalizuje priechodnosť ciev. Pozitívne pôsobí na ochranu buniek a činnosť srdcovo-cievnych funkcií.

„Láska k moci a láska k slobode sú v stálom spore.“ (Mill)

13.10.2017 o 08:41 vstupuje Mesiac do znamenia Lev a jeho vplyv potrvá do 15.10.2017 a 13:18.

Foto: StockSnap_Raul_Petri; Goa Art
Zdroje:  Zuzana Hudecová – Mesiac, kompas zdravia; Lunárny kalendár Krásnej panej, Jednoduchý život e-shop