VÝBORNÁ STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ V NÁROČNOM ZIMNOM OBDOBÍ

nase spravyŽiadna chémia, len čistý prírodný pôvod. To ponúka Bio regeneračný pleťový olej Argán revital. Obsahuje množstvo bioaktívnych látok, vitamínov a minerálov v ich prirodzenej podobe a dokážu tieto cenné látky v maximálnej miere predať nášmu telu. Prenikajú do pokožky, pôsobia komplexne a ich zloženie najviac odpovedá zloženiu tukov nášho tela.

Do popredia sa dostáva snaha pomáhať koži, aby sa postarala sama o seba. Pomocou kozmetických produktov podporiť jej biologické procesy, ktoré v nej prebiehajú. Výskumy ukazujú, že k povzbudeniu týchto procesov sú opäť najlepšie prirodzené látky. Príroda stále prekonáva produkty modernej chémie.

Tento olej je vhodný pre všetky typy pleti vrátane senzitívnej. Má vysoký obsah vzácneho bio argánového oleja, esenciálnych mastných kyselín, antioxidantov a prírodného vitamínu E. Pokožku zvláčňuje a dodáva jej pestovaný a zdravý vzhľad. Pomáha ukľudniť začervenanú a vysušenú pleť. Je vhodný proti predčasnému starnutiu pleti. Luxusná vôňa zmyselnej ruže, ukľudňujúca levanduľa a lemon tea tree pozitívne ovplyvňujú zmysly.

Jeho zloženie je nasledovné: Bio oleje lisované za studena – jojobový, argánový, šípkový, Esenciálne oleje ruža, lemon tea tree levaduľa a ďalšie, Vitamíny A, E, F, lecitín.

Tento Bio regeneračný olej Argan revital môžete nájsť tu: jednoduchyzivot.sk