VÝBORNÁ STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ V NÁROČNOM ZIMNOM OBDOBÍ

nase spravyŽiadna chémia, len čistý prírodný pôvod. To ponúka Bio regeneračný pleťový olej Avenia. Obsahuje množstvo bioaktívnych látok, vitamínov a minerálov v ich prirodzenej podobe a dokážu tieto cenné látky v maximálnej miere predať nášmu telu. Prenikajú do pokožky, pôsobia komplexne a ich zloženie najviac odpovedá zloženiu tukov nášho tela.

Do popredia sa dostáva snaha pomáhať koži, aby sa postarala sama o seba. Pomocou kozmetických produktov podporiť jej biologické procesy, ktoré v nej prebiehajú. Výskumy ukazujú, že k povzbudeniu týchto procesov sú opäť najlepšie prirodzené látky. Príroda stále prekonáva produkty modernej chémie.

Luxusný extra výživný prírodný bio olej vhodný na všetky typy pleti a predovšetkým na pleť so sklonom k rozšíreným žilkám a začervenaniu. Pleť ukľudňuje a zmierňuje pocity napnutia, pomáha udržiavať jej elasticitu. Blahodarne pôsobí aj na problematickú pokožku, ktorú vyživuje a prispieva k jej zdravému vzhľadu. Obsahuje vo vyššej miere vzácny bio šípkový olej, ktorý sa vyznačuje výraznými regeneračnými schopnosťami.

Jeho zloženie je nasledovné: Rastlinné oleje lisované za studena: bio jojobový, bio šípkový, bio borákový, Esenciálne oleje: neroli, cypriš, ruža, Vitamíny A, E, F, lecitín.

Tento Bio regeneračný pleťový olej môžete nájsť tu: jednoduchyzivot.sk