Talizmany a amulety pre silu a dlhovekosť

História amuletov, talizmanov a symbolov je veľmi dlhá a zaujímavá. Mnohé z nich získali veľký význam vďaka nezvyklým udalostiam a osudom ľudí, s ktorými sa spojili. Do dnešných dní sa zachovali vo forme skalných kresieb, sôch a reliéfov.

Strom života je talizmanom pre plodnosť, hojnosť, vitalitu a dlhovekosť. Napomáha pri neplodnosti. Je to symbol počiatku, nebeského raja, nesmrteľnosti a stáleho znovuzrodenia. Základ sveta – kozmická os.

Starovekí Kelti uctievali stromy a ich životodarnú silu a dlhovekú múdrosť. Medzi významné stromy patrila jabloň, dub, jaseň, tis a uctievané bolo rovnako aj imelo pre svoju liečivú silu.

Talizman Strom života podporuje vlastnosti na ňom zobrazené – symboly raja, hojnosti a dostatku. Slúži šťastnému zrodeniu a k plodeniu zdravého potomstva. Má zvyšovať potenciu a prinášať vitálne sily do života.

Nepopierateľnou kladnou stránkou nosenia amuletov a talizmanov je ich pôsobenie na naše podvedomie, ktoré aktivuje psychické a fyzické sily v snahe dosiahnuť očakávaného účinku. V dobe návratu k nekonvenčným liečebným metódam predstavujú vynikajúci ochranný prostriedok proti našim slabostiam, pri nedostatku sebadôvery a prinášajú vieru v úspech, šťastie, zdravie a lásku.

Vyrábané sú z najkvalitnejších zliatin cínu, alebo mosadze, ktorých medená zložka funguje ako bioregulátor radiácie organizmu. Pracuje sa aj s novou náročnejšou bezolovnatou zliatinou. Každý výrobok prechádza detailným ručným opracovaním s rozmanitými galvanickými povrchmi. Amulety sú z 80% vyrábané ručným spracovaním a sú zásadne hypoalergénne.

Energetické čistenie amuletu:

Amulet rozbaľte a prvých 24 hodín ho noste pri sebe (na krku, vo vačku), najlepšie tak aby zostal skrytý pred zrakmi ostatných. Amulet počas tejto doby prijíma Vaše osobné vlastnosti. Počas týchto 24 hodín podržte amulet najmenej štyrikrát na niekoľko minút v zavretej ľavej dlani. Po 24 hodinách vyryte na zadnú stranu amuletu vlastnú značku, môžu to byť Vaše iniciále, vlastný podpis, rodový znak, poprípade znamenie zverokruhu.

Po umiestnení vašej značky sústredene a osamote vyslovte vlastnými slovami, čo očakávate, s čím počítate a čo túžite dosiahnuť s pomocou amuletu pocteného Vašou nádejou. Nezabudnite, že Vaše prianie by malo byť pozitívne pre Vás aj pre všetko čoho sa toto prianie týka.

Potom zoberte amulet do oboch rúk a sfúknite z neho ako keby prach, čím sa odhalí čistá aura a zlikviduje sa zvyšok vlastností, ktoré mohol materiál prevziať pred očistením. Takto očistený amulet už možno voľne nosiť, pričom sa doporučuje, aby sa ho príliš často nedotýkali iné osoby.

Ako aktívne energetické vlastnosti použitého materiálu, tak aj radiácie tvarov sú príčinou toho, že amulet prijíma z nášho organizmu nepriaznivé žiarenie a odstraňuje ich von, čo sa prejavuje rôznymi zmenami: materiál sa čiastočne alebo úplne pokryje medenkou, pri kresbe vznikajú lúče, silne prilepené odtlačky.

Toto všetko ukazuje, že náš zdravotný stav nie je úplne v poriadku. Tieto zmeny je možné odstrániť pomocou mäkkej handričky s trochou zubnej pasty, s popolom z vonnej tyčinky alebo pomocou prostriedku na čistenie mosadzi.

„Existujú dva spôsoby, ako prežiť život: nevidieť v ňom nič zázračné, alebo považovať všetko za veľký zázrak. Ja verím v ten druhý spôsob.“ Albert Einstein