SRDCE OD NEVIDIACEJ SONI MÁ NEČAKANÝ ÚSPECH. POZRITE SI AKO Z NENÁPADNEJ MYŠLIENKY VZNIKNE NAJOBĽÚBENEJŠÍ DARČEK

nase spravyDve vety „Žiadny človek nie je ostrovom sám pre seba“ a „V jednoduchosti je krása“ nám v práci uľahčujú život. Toto je foto príbeh, ako z nenápadnej myšlienky vznikne najpredávanejšie originálne autorské dielo, a aj príbeh o našej spolu-práci.

Začalo to improvizáciou: sedíme na workshope s Matejom Zeliskom a vytvárame „nezmyselné“ živelné príbehy. Po skončení workshopu ukáže SRDCE, ktoré vyrobila jeho šikovná mamina Soňa Zelisková. V tej chvíli sa zrodí nápad.

Vlad F si položil otázku: „Ako ľuďom povieme, že ho vytvorila nevidomá keramikárka z Dubnice nad Váhom a vnútri je ukryté posolstvo?“ Načrtol myšlienku na papier, vymyslel texty a odprezentoval spolu-pracovníkom.

Kreatívny tím na čele s Matúškom T. (Milian Ridly) začal „maľovať“ a vytvárať grafiku pre obal srdiečka, aby bol nielen príťažlivý, ale aj v súlade so slovenskou legislatívou.

Prvé návrhy sme poslali na pripomienkovanie do Goa Čajovne, nášho kamenného obchodíka v Dubnici nad Váhom. Dievčatá majú takmer vždy posledné slovo. 🙂 Poslali svoje pripomienky, námety a mohlo sa tlačiť.

„Všetko vychádza zo srdca. A čo nie je úprimné, nie je skutočné.“ Preto je dôležité, čo do srdiečka Ivetka M. ukryje. 🙂

Matúško opíše a názorne ukáže dievčatám, ako si predstavuje kompletný výrobok. Zdenka T. sa ihneď zhostí ohýbačky, sekačky, zošívačky a originálne autorské dielo je na svete. 🙂

Pracovnú štafetu prevezmú administrátori. Janka V. spočíta náklady, nacení, vytvorí kódy, naskladní a vyexpeduje do kamenného obchodíka a skladu v Trenčíne. Dievčatá Janka K.Monika N. a Katka K. z Goa Čajovne sú srdiečkami nadšené, asi preto sa tak dobre predávajú. 🙂

A na záver, skvelý fotograf a expert na Pohodu, Ľubko K. spraví zaujímavé zábery pre náš online obchodík. Majko M. ich spracuje, pripraví popis, vloží do e-shopu a  Monička R. sa postará o marketing, spracuje blog a naplánuje prezentáciu na webové stránky a sociálne siete.

Týmto príbehom sme sa chceli predstaviť a ukázať, koľko pozitívnej energie vkladáme do každého nášho výrobku či tovaru. „Šťastie je skutočné, len ak sa oň môžeme s niekým podeliť.“ 

Kolektív Goa Art

V e-shope Jednoduchý život ponúkame 5 variantov tohto milého darčeka: