SCHINDELEHO MINERÁLY PONÚKAJÚ BOHATÚ NÁDIELKU MINERÁLOV A STOPOVÝCH PRVKOV

Prírodný produkt z Horného Rakúska Schindeleho minerály pre svoje očistné a regeneračné schopnosti už dlhé roky obľubuje veľa ľudí aj na Slovensku. 

Sú výdatným zdrojom minerálov a stopových prvkov. Okrem toho vykazujú unikátne elektrické a magnetické vlastnosti. Pravidelným užívaním napomáhajú eliminovať negatívne účinky ionizačného a elektromagnetického žiarenia. Používa sa vnútorne aj vonkajšie.

Schindeleho minerály blahodárne pôsobia na: podporu imunitného systému a nervovej sústavy, spevňujú a omladzujú organizmus, úpravu hladiny cukru v krvi, problémy s trávením acidóza, reumatizmus a artritídu, bolesti kĺbov chrbta svalov dna, srdcovo-cievne problémy, vysoký krvný tlak, kŕčové žily, poúrazové stavy, zlomeniny kostí, ženské problémy, zápaly, hormonálne poruchy, bolesti hlavy, migrény, vypadávanie vlasov, kožné problémy – ekzémy, psoriáza (lupienka), znovunavrátenie obranyschopnosti organizmu, ďalej pri celkovom vyčerpaní, hučaní v ušiach, depresívne stavy, či zlepšenie pamäti a koncentrácie.

Schindeleho minerály môžete kúpiť tu: jednoduchyzivot.sk