PRÍRODNÉ ANTIDIABETIKUM V PODOBE TABLIET GURMAR

Drevnatý ker Gurmar z Indie, hlavne jeho listy patria medzi jedny z najúčinnejších prírodných prostriedkov na liečbu diabetes I. a II. typu.

Jeho využitie v liečbe cukrovky je známe z histórie tradičnej indickej a Ajurvédskej medicíny niekoľko tisíc rokov. Obsahuje najmä triterpénové alkaloidy, (kyselina gymnemová) a peptid gurmarín, ktorý účinne tlmí chuť na sladké a preto je Gurmar čaj vhodným doplnkom programov na redukciu telesnej hmotnosti.

Ako Gurmar pôsobí?

Gurmar napomáha pri poruchách metabolizmu cukrov viacerými účinkami. Napomáha stimulovať tvorbu inzulínu, regenerovať beta-bunky pankreasu a zároveň zvyšovať aktivitu enzýmov zúčastnených metabolizmu glukózy, zabraňovať vzniku inzulínovej rezistencie. Zabránením vzniku inzulínovej rezistencie sa napomáha najmä u diabetikov 1. typu (závislých od inzulínu) k zachovaniu účinnosti podávaných inzulínov.

Ako jeden z mála prírodných prostriedkov má schopnosť napomáhať regenerovať, zvyšovať počet beta-buniek pankreasu a tým obnovovať tvorbu inzulínu, tento účinok je charakteristický najmä pri diabetes 2.typu, kedy je znížená tvorba inzulínu. Obnova počtu beta-buniek vedie v mnohých prípadoch k úplnej kompenzácii oslabenej funkcie pankreasu a k úplnému vyliečeniu.

Tieto Gurmar tablety môžete nájsť tu: jednoduchyzivot.sk