JAZVY, VRÁSKY ČI STARNÚCA PLEŤ? ŠÍPKOVÝ OLEJ S VITAMÍNOM A V PRÍRODNEJ FORME VÁM POMÔŽE

nase spravyČasto sa využíva v kozmetickej a lekárskej praxi. Prírodný vitamín A pomáha bojovať proti starnutiu pokožky, je potrebný pri obnove buniek a pomáha k prirodzenému nárastu kolagénu a elastínu v tkanivách. Je aj zdrojom vitamínu C a E, minerálov a nenasýtených mastných kyselín. Olej sa môže používať priamo v čistej forme, alebo pridávať do krému, pleťového mlieka alebo masážneho oleja.

Bol úspešné aplikovaný na tieto kožné defekty: strie, poškodenie UV žiarením, jazvy po operáciách, akné, ekzémy, psoriáza, vrásky, predčasné starnutie pleti, pigmentové škvrny, starecké škvrny, popáleniny, rozštiepené nechty či suché a poškodené vlasy. Je veľmi vhodný pre tehotné ženy a bábätká. Má regeneračné účinky, podporuje imunitu a zlepšuje krvný tlak. Rýchlo sa vstrebáva do pokožky a nezanecháva pocit mastnoty.

S jeho výskumom sa začalo pomerne neskoro, až v roku 1983. Ide o 100% olej lisovaný za studena z divoko rastúcej ruže Rosa rubiginosa. Rastie v divokej prírode v Chile. Tam jej účinky domorodci poznajú celé storočia.

Tento Šípkový olej môžete nájsť tu: jednoduchyzivot.sk