GOA ČAJOVŇA

 

Sleduj nás na facebooku

Prvý a najstarší etno obchod v Dubnici nad Váhom, ktorý patrí medzi najdlhšie fungujúce obchody so sypanými čajmi na Slovensku. 

Tento priestor pokoja a harmónie sa nachádza medzi centrom mesta  a Dubnickým kaštieľom, na úplnom konci nákupného strediska MÁJ.
Google Mapa (klikni pre otvorenie)

Všetkým  našim návštevníkom sme pripravené poskytovať odborné poradenstvo pri predaji sypaných čajov, byliniek, polodrahokamov, doplnkov zdravej výživy a aromaterapie. Nájdete si u nás aj hand-made  výrobky, etno odevy, prírodnú kozmetiku, sviečky, keramiku, knihy, talizmany a iný ezoterický tovar.

Našim cieľom je žiť zdravšie, aktívnejšie, no hlavne šťastnejšie a pokojnejšie. Ak patríte tiež do tejto skupiny, náš obchodík a my, sme tu práve pre Vás.
Neboli ste a nikdy nebudete našimi klientmi ani zákazníkmi, pre nás ste návštevníci, s ktorými si navzájom vymieňame a odovzdávame…

Sme skupina spolu-pracovníčok: Monika, Janka a Zdenka, ktoré sa hrdo hlásia k myšlienkam slobody v práci a k rovnici, že Sloboda = Zodpovednosť + Samostatnosť.
Okrem tohto naša spoločnosť Goa Art, vytvára podmienky k tomu, aby sa do pracovného procesu mohli bez problémov zaradiť aj hendikepovaní ľudia, alebo mamičky s malými deťmi.

Učíme sa byť šetrné a ohľaduplné k prírode. Triedime odpad, čo najmenej využívame plasty a nahradzujeme ich prírodnými alebo recyklovanými materiálmi. Chceme byť zodpovedné k prírode a maximálne ekologické. Väčšina z nás spolu-pracovníčok je na začiatku svojej cesty, preto nám odpustite naše občasné nedokonalosti.

„Nech Vám repa dobre rastie a oheň nikdy nevyhasne.“