GOA Čajovňa & Etno obchod

Sleduj nás na facebooku

Prvý a najstarší etno obchod v Dubnici nad Váhom, ktorý patrí medzi najdlhšie fungujúce obchody so sypanými čajmi na Slovensku. 

Tento priestor pokoja a harmónie sa nachádza medzi centrom mesta  a Dubnickým kaštieľom, na úplnom konci nákupného strediska MÁJ.
Google Mapa (klikni pre otvorenie)

Všetkým  našim návštevníkom sme pripravení poskytovať odborné poradenstvo pri predaji sypaných čajov, byliniek, polodrahokamov, doplnkov zdravej výživy a aromaterapie. Nájdete si u nás aj hand-made  výrobky, etno odevy, prírodnú kozmetiku, sviečky, keramiku, knihy, talizmany a iný ezoterický tovar.

Našim cieľom je žiť zdravšie, aktívnejšie, no hlavne šťastnejšie a pokojnejšie. Ak patríte tiež do tejto skupiny, náš obchodík a my, sme tu práve pre Vás.
Neboli ste a nikdy nebudete našimi klientmi ani zákazníkmi, pre nás ste návštevníci, s ktorými si navzájom vymieňame a odovzdávame…

Sme skupina spolu-pracovníkov: Monika, Janka, Zdenka, Katka a Vlad, ktorí sa hrdo hlásia k myšlienkam slobody v práci a k rovnici, že Sloboda = Zodpovednosť + Samostatnosť.

Okrem tohto naša spoločnosť Goa Art, vytvára podmienky k tomu, aby sa do pracovného procesu bez problémov zaradili ľudia so zdravotným postihnutím a rodičia, ktorí berú vážne svoju zodpovednosť za výchovu vlastných detí.

Učíme sa byť šetrní, ohľaduplní k prírode a maximálne ekologickí. Triedime odpad a už viac ako 15 rokov nepožívame plastové sáčky a tašky. Nahradzujeme ich prírodnými alebo recyklovanými materiálmi. Myslíme na prírodu a šetrenie energiami.

„Nech Vám repa dobre rastie a oheň nikdy nevyhasne.“