Elixír mladosti pre kráľovnú

Žije niekoľkonásobne dlhšie ako včely robotnice. Materská kašička je kráľovská výživa včelej kráľovnej a nám ľuďom pomáha zachovať mladosť, zdravie a aktívnu dlhovekosť.

Materská kašička je sekrét zo žliaz včiel, pre výživu včelích matiek s blahodarnými účinkami na človeka. Je to vysoko výživný produkt, ktorý obsahuje glykoproteiny a lipoproteiny. V materskej kašičke bolo dokonca nájdených 29 aminokyselín.

Podporuje rast a rozvoj organizmu, zvyšuje vitalitu, aktivuje látkovú premenu, normalizuje krvný tlak, zlepšuje spánok, pamäť a chuť k jedlu, zmierňuje únavu a zvyšuje pracovný výkon. Siahnuť po nej môžu aj ľudia, ktorí túžia po večnej mladosti, nakoľko podporuje svieži a mladistvý vzhľad pokožky.

Použitie:

Materská kašička sa neužíva dlhodobo, ale formou liečebných kúr – jedna kúra trvá asi 3 týždne a opakuje sa najskôr o pol roka. Odporúčaná denná dávka pre dospelých je 1,5 g, pre deti 0,5 g. Užívať by sa mala ráno, rozpustená vo vode.

UPOZORNENIE: INFORMÁCIE V TOMTO TEXTE V NIJAKOM PRÍPADE NENAHRÁDZAJÚ ODBORNÚ LEKÁRSKU STAROSTLIVOSŤ. V PRÍPADE AKÝCHKOĽVEK ZDRAVOTNÝCH PROBLÉMOV VÁM ODPORÚČAME NEODKLADNE NAVŠTÍVIŤ LEKÁRA.
Foto: Nature.com.br – Geleia real
Zdroje: Dobrovoda Ivan - Včelie produkty a zdravie; Přidal Antonín - Včelí produkty