Dezodoranty RaE – príroda od A po Z

nase spravyOriginálny dizajn. Jedinečnosť. Funkčnosť. Zmyselná vôňa. Očaria nielen svojim milým vzhľadom ale aj účinkom. Také sú prírodné dezodoranty RAE. Ručná práca od obalu až po konečný obsah.

Každý krémový dezodorant obsahuje kombináciu kokosového oleja a bambuckého masla. Dezodoračné účinky zaisťuje jedlá sóda a jemný kukuričný škrob. Získate čisto prírodný produkt, bez obsahu farbív, syntetických aróm a konzervačných látok.

Nedokáže úplne zabrániť poteniu, čo je ale pre organizmus prospešné. Potením vylučujete odpadové látky a zbavujete sa zvyškov vody. Potenie pomáha tiež regulovať vašu telesnú teplotu. Prírodný dezodorant síce nezabráni týmto prirodzeným prejavom potenia, ale dokáže zaistiť, že voňať budete za každých okolností.

Drevené obaly týchto kozmetických produktov sú originálnym výrobkom a sú chránené úžitkovým vzorom. Pri ich výrobe sa spracúva drevený odpad z miestnej stolárskej dielne. Aj týmto prístupom sa výrobca snaží vyjadriť ohľaduplný vzťah k prírode a k prostrediu, v ktorom žijeme.

Viac o deodorantoch RaE si môžete prečítať na stránke jednoduchyzivot.sk.