Boli časy keď Aloe považovali za posvätnú rastlinu

Aloe je rastlina, ktorú obdivovali a uctievali už dávne civilizácie. Egyptské kráľovné sa ňou skrášľovali a volali ju „Krv Bohov“. Je skutočne jedným z najúžasnejších darov prírody. Optimálnou kombináciou je užívanie šťavy vnútorne a zároveň aplikovanie gelu na vonkajšie použitie.

Často dostávame otázky ohľadne detoxikácie a očisty organizmu. Nuž spôsobov a produktov je skutočne veľa. Jedným z najobľúbenejších preparátov je šťava z Aloe Vera. K dispozícii máme šťavičky balené v dvoch rôznych veľkostiach (0,5L a 1L). Nám veľmi chutia tieto šťavy. 🙂  Vyberáme si buď čistú formu alebo niektorú z príchutí červený pomaranč, čučoriedka a ovocie noni.

Pri vnútornom užívaní Aloe Vera harmonizuje tráviaci trakt, podporuje očisťovanie organizmu, zvyšuje imunitu a pôsobí priaznivo pri únave. Osvedčila sa pri liečbe podráždeného žalúdka pri infekcii baktériou Helikobakter pylori a je účinná aj ako podpora pri liečbe žalúdočných vredov. Tým, že čistí tráviaci trakt a organizmus, zmierňuje aj menštruačné ťažkosti, rieši kožné problémy a pôsobí priaznivo pri cukrovke. Odporúča sa užívať dvakrát denne na lačný žalúdok 2,5 ml.

Ďalšími produktami, ktoré z Aloe Vera máme v ponuke, sú vyživujúce a zvlhčujúce gély, obsahujúce čistý extrakt z tejto rastlinky. Sú určené na vonkajšie použitie, vhodné pre všetky typy pleti, obohatené o arganový či čajovníkový olej. Jemne ošetrujú pokožku, sú účinné pri suchej pokožke, spáleninách, odreninách a jazvičkách. Vhodné pre každodenné použitie.

Spomeniem ešte aj tablety, uľahčujúce vyprázdňovanie čriev. Zachovávajú si všetky priaznivé účinky šťavy z Aloe Vera. Sú praktické, trvanlivejšie a vysoko účinné.

Všetky nami ponúkané a spomínané produkty sú vyrobené z čerstvej dužiny, ručne spracovanej za studena, nepasterizovanej, bez prídavku cukru a farbív.

Stačí si len vybrať.:)

Autor: Zdenka