TRAJA MUŠKETIERI Z RASTLINNEJ RÍŠE

pixabay_com_malasoca20-20three-swordsDobrá rada pre zdravie: Menej stresu, vyvážená strava, viac fyzickej aktivity a pravidelné „posilňovanie“ s Echinaceou, Žihľavou a Rakytníkom. 

Trápia vás často sople, nádcha, či bolesti hrdla a vy sa cítite bezradní? Na pomoc prichádzajú – Echinacea, Žihľava a Rakytník. Menej stresu, viac aktivity a vhodné stravovanie, to je to, na čo by ste mali hlavne v jesennom období staviť.
ECHINACEA
Je pravdepodobne najznámejším posilňovačom imunity. Je vynikajúcou prevenciou pred chorobami nakoľko obsahuje komplex látok, ktorý pomáhajú v boji pri zvyšovaní obranyschopnosti. Je dostupná v podobe tinktúry, kvapiek alebo čaju.
ŽIHĽAVA
Prečistí dokonale telo, zaženie únavu a zvýši obranyschopnosť organizmu. Je vodná aj pri málokrvnosti, reume, či pri ekzémoch. POZOR! Žihľavová kúra by nemala trvať viac ako tri týždne.
RAKYTNÍK
Vo svojich bobuliach obsahuje bioaktívne látky, ktoré podporujú očistné organizmy v tele. Chráni pred vírusmi a baktériami, zmierňuje stres a zlepšuje pamäť. Jeho plody môžeme využiť v akejkoľvek podobe, sušené, ako sirup, či ako džem.
Nič nie je dôležitejšie ako zdravie. Prehodnoťte svoj denný režim a v prípade, že niečo môžete urobiť lepšie  – spravte to.
Marcela & Vlad F
 
Foto: Pixabay.com